صفحه اصلی > آرشیو خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور شبانه روزي متخصصين بيمارستان نياپور در شهرستان بندرخمير

حضور شبانه روزي متخصصين بيمارستان نياپور در شهرستان بندرخمير

رييس بيمارستان نياپور شهرستان بندرخمير در خصوص حضور متخصصين در شهرستان گفت:  کلیه متخصصین بیمارستان نیاپور بندر خمیر از ابتدای شروع بیماری کرونا در كنار سایر پرسنل بیمارستان در این مرکز حضور داشته و خدمات خود را ارائه نموده و در حال حاضر نیز به این کار مشغول می باشند.

دکتر مریم مرادی افزود: همه پزشکان متخصص اين مركز از ابتدای شيوع بیماری کرونا در كشور بصورت شبانه روزی در بيمارستان حضور داشته و تنها بدلیل جلوگیری از گسترش بیماری کرونا و مراجعه غیر ضروری به بیمارستان ها بر اساس دستورالعمل ابلاغی کلینک های سرپایی متخصصین که در سراسر کشور تعطیل شده، کلینک های این مرکز نیز به دلیل پیشگیری از بیماری و تجمع مراجعین در بیمارستان تعطیل شد.

دكتر مرادي تصريح كرد: كليه بیمارانی که از مراکز خدمات جامع سلامت به اورژانس ارجاع داده مي شود و يا بيماران كه به اورژانس این مرکز مراجعه می نمایند ضمن ویزیت توسط پزشکان عمومي اورژانس در صورت لزوم توسط متخصصین داخلی، اطفال، زنان، جراح و ...ویزیت و خدمات دریافت می نمایند.

وي ابراز كرد: تمام بيماراني كه نياز به دريافت خدمات متخصصين اين مركز داشته باشند بنا به تشخيص پزشكان اورژانس در هر ساعت از شبانه روز به متخصص مربوطه ارجاع خواهند كرد و متخصصين نيز در تمام ساعات شبانه روزي آماده كامل ارائه خدمات به بيماران مي باشند.


١٣:٢٦ - 1399/01/23    /    شماره : ١٧٥٢٩    /    تعداد نمایش : ٤٦٥خروج