صفحه اصلی > آرشیو خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

پيام تبريك رييس بيمارستان نياپور شهرستان بندرخمير بمناسبت سال نو

پيام تبريك رييس بيمارستان نياپور شهرستان بندرخمير بمناسبت سال نو

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

 

خداوند منان را سپاسگذاریم که در سـایه الطاف بیکرانش فرصت تجربه سـال جدید دیگری را برای ما ارزانی داشت تا با الهام از آنچه گذشت، گام در مسیر صحیح زندگی و خدمت بگذاریم.

سالی سپری شد و به ایام سال نو رسیدیم. امسال در شرایطی وارد سال جدید می شویم که با همه گیری بیماری کرونا ویروس رو به رو هستیم و کارکنان بخش بهداشت و درمان روزهای سختی را سپری می کنند. نوروز امسال با سال های قبل متفاوت است و این تفاوت برای کارکنان بهداشت و درمان بیشتر است. کارکنان بهداشت و درمان درکنار بیماران و در تلاش برای کنترل این همه گیری، نوروز را جشن می گیرند و این مهم بسیار قابل تقدیر است.

همچنین جا دارد از مردم فهیم، مدیران پرتلاش، جان‌فشانی کادر بهداشت و درمان(این سفیران عرصه سلامت)و همچنین مساعی اصحاب رسانه در روزهای پایانی سال که سبب شد از پیشرفت بیماری کرونا جلوگیری شود و انشالله به محو آن منجر خواهد شد؛ تشکر کنم.

امیدواریم به لطف الهی، اهتمام کادر درمانی و بهداشتي و همراهی مردم در رعایت اصول بهداشتی هرچه زودتر شاهد کنترل این بیماری همه گیر باشیم و عزیزانی که گرفتار این بیماری هستند سلامت و بهبودی کامل پیدا کنند و شاهد روز‌های خوش و توآم با آرامش باشیم. در این ایام کادر پزشکی و بیمارستانی و بهداشتي کشور نهایت مساعی خود را مجاهدانه برای درمان هموطنان‌مان به‌کار بسته‌اند. تلاش آن‌ها را قدر نهاده و برای آنها روز‌ها و سالی سرشار از خرمی، موفقیت و کامیابی آرزوی می‌نمایم.

در پایان از مردم فهیم شهرستان بندرخمير تقاضا دارم با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس با رعایت نکات بهداشتی و در جهت حفظ جان خود، خانواده و جلوگیری از همه گیری و نابودی این ویروس در خانه‌های خود بمانند.

از درگاه ايزدمنان سلامتي و تندرستي براي همه همكارانم در مجموعه بهداشت و درمان و همچنين مردم شريف شهرستان بندرخمير  را خواستارم.

 

دكتر مريم مرادي رييس بيمارستان نياپور شهرستان بندرخمير

 

 


١٢:٥٥ - 1399/01/01    /    شماره : ١٧٥٢٧    /    تعداد نمایش : ٤٥٩خروج