صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


  چاپ        ارسال به دوست

درآخرین روز از هفته دولت صورت گرفت:

افتتاح بلوک زایمان بیمارستان نیاپور شهرستان بندرخمیر

بلوک زایمان بیمارستان نیاپور شهرستان بندرخمیر ، با حضور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ، سرپرست فرمانداری ، روسای ادارات و نهادهای شهرستان بندرخمیر، در آخرین روز از هفته دولت، افتتاح شد.

به گزارش "روابط عمومی بیمارستان نیاپور بندرخمیر ، در این مراسم مدیر شبکه بهداشت و درمان بندرخمیر ، ضمن گرامیداشت هفته دولت، راه اندازی بلوک زایمانی در این بیمارستان را در راستای بسته های خدمتی طرح تحول نظام سلامت عنوان کرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان بندرخمیر محمد ملایی ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره دولتمردان شهید، شهیدان باهنر و رجایی، گزارشی از طرح­ ها و پروژه های هفته دولت ارائه نمود.و خیر مقدم ویژه از معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دکتر غلامعلی جاودان در مراسم افتتاح پروژه عرض  نمود و حضور ایشان را موجب برکت و خیر برای این شهرستان دانست.

دکتر غلامعلی جاودان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن تبریک هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت : دولت در دستور کار خود بسته های تعریف شده ای در حوضه طرح تحول نظام سلامت و توجه ویژه به بهداشت و درمان دارد بحمدالله پیشرفت های چشمگیری در این حوزه انجام گرفته که در سال جاری و آتی نیز شاهد پیشرفت و تکمیل این طرح ها خواهیم بود.

دکتر معصومه شکری زاده رئیس بیمارستان نیاپور شهرستان بندرخمیر در مراسم افتتاح این پروژه ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گفت:با پیگیری صورت گرفته طی ماه های گذشته، زایشگاه قدیم بیمارستان نیاپور  باید به فضایی استاندارد برای انجام زایمان های طبیعی تبدیل می شد.

دکترشکری زاده ادامه داد: بر همین اساس این بخش ( بلوک زایمان طبق طرح LDR ) با متراژ 231 متر مربع و هزینه ای بالغ بر 800 میلیون ریال که از طریق اعتبارات طرح تحول نظام سلامت تخصیص داده شده بود تعمیرات اساسی در این قسمت انجام شد و با بازسازی قسمت های مختلف، امروز شاهد آغاز به کار این بلوک زایمانی در فضایی جدید، همزمان با هفته دولت هستیم.

در پایان دکتر شکری زاده رئیس ییمارستان نیاپور ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی کلیه دست اندرکاران این پروژه خلاصه ای از فعالیت های بیمارستان، آمار وشاخص های زایمان و نتایج مثبت این مرکز در جهت کاهش آمار سزارین و افزایش زایمان طبیعی را اعلام نمود و از راه اندازی سه اتاق LDR و اجرای مقدمات انجام زایمان بدون درد در این بخش خبر داد.


١٤:٤٩ - 1395/06/13    /    شماره : ٥٥٩٠    /    تعداد نمایش : ١٠٢٦خروج